99polls.com Hi, Guest [ Log In | Sign Up ]
 
 

Cili është uji më i mirë në Kosovë?

Created By: eqerimi
Created Date: 01/15/2010 (280 weeks ago)
Last Voted: 08/04/2014 (42 weeks ago)
No. of Votes: 162
Status: Open
URL:
Embed:
Tags: uji
  DON AQUA nga Peja
8 Votes (5%)
  BONITA nga Lypjani
6 Votes (4%)
  DEA nga Gjilani
82 Votes (51%)
  RUGOVA nga Peja
33 Votes (20%)
  KLLOKOTI nga Vitia
13 Votes (8%)
  KIKA nga Dardana
14 Votes (9%)
  JETA nga Vitia
3 Votes (2%)
  OLA nga Gjilani
2 Votes (1%)
  FATOSI nga Ferizaji
1 Vote (1%)
Country Votes %  
RS 55 33.95%
AL 45 27.78%
YU 40 24.69%
CH 7 4.32%
DE 4 2.47%
ME 2 1.23%
A3 1 0.62%
More

30 Comments

guest
08/30/2011 (195 weeks ago)
ne kosov perveq uji ARI dhe pas arit vjen uji kika tjeter uje nuk ja vlen me perdor per pije sepse te tjeret nuk ja vlejn me u permend fare, a e dini pse dea rugova akulli mirosi alpet keta jane ujra po por shum te ndotur s ja vlejn as edhe me u perdor per pije
lami
06/03/2011 (208 weeks ago)
uji me i mir esht dea
convidado
05/09/2011 (211 weeks ago)
uji ARI po eshte ma i miri
huésped
05/08/2011 (211 weeks ago)
ARI uji ma i miri jo vetem ne kosov por edhe ne evrop eshte njeri nder ujrat me te mir qe rrall mund te gjindet per kete kush e perdor njehere do ta kerkoj gjitheher, sepse ari esht uje i cili buron pra burimor ku burimi gjindet ne lartesi mbidetare 1140m ne nje zon shum te pastert ekologjike,kurse keta ujrat si dea e tj jane ujra te pusave bunarave e qe sja vlejn fare hiq me i perdor per pije a per me i pastru duart ndonje here ben.
guest
05/03/2011 (212 weeks ago)
normal qe DEA
guest
05/02/2011 (212 weeks ago)
Uji DEA ma i miri.
guest
05/02/2011 (212 weeks ago)
Don Aqua me pas kon i mir kish pas pik ma shum, e nuk ish kon ne venin e 3-të !
Ari
04/29/2011 (213 weeks ago)
Ari uji ma i miri Ari Ari Ari Ari Ari Ari Ari Ari Ari Ari Ari Ari Ari Ari Ari Ari "NTP ARI" Ari
guest
04/28/2011 (213 weeks ago)
Uji ArI osht ma i miri
Tony
04/04/2011 (216 weeks ago)
Jeto i Ri , me " ujë të Alpeve"
toni mitrovic
09/11/2010 (245 weeks ago)
Uji Dea Lezet
boss
09/07/2010 (246 weeks ago)
po le bre qa jeni ty fol... don aqua osht nr 1 dej qitash edhe pik!!! ( dea uji i bunarit)
VaaLi
06/26/2010 (256 weeks ago)
Dea is the king of water ! That's all :D
jetoni
06/17/2010 (258 weeks ago)
o edhe prodhuest tjere te ujit pijne uje DEA,edhe mbretat pijne uje DEA
hajdar_aga
06/17/2010 (258 weeks ago)
O ma i miri osht uji i kronit te mretit. As ni fabrike nuk munet me qite uje ma te mire :)
convidado
06/17/2010 (258 weeks ago)
ujei dea me tvertet ma i miri asht
valoni
06/17/2010 (258 weeks ago)
zdi qka pe zgatni me ksi teste cili eshte uji ma i mir ne kosov, kishe spe dijme, po ajo kuptohet qe uji dea eshte, permbyllne ket tem niher e pergjithmone, kuptohet qe uji dea eshte uji me i mire ne gjithe kosoven
uji dea
06/14/2010 (258 weeks ago)
uji dea still nr 1 no comment
luma
06/13/2010 (258 weeks ago)
per qet ujin Akulli as qe pe disha qe ekziston bile dhe sigurisht eshte aq i dobet sa qe nuk e meriton as ketu me u cek. uji DEA eshte me i miri.
guest
06/13/2010 (258 weeks ago)
Uji me i mire nuk eshte ne liste. Çuhet uji Akull, i cili mbushet ne birra peja.Uje nga burimi i drinit te bardhe.
linditaa
06/12/2010 (258 weeks ago)
ujii `Dea`
guest
06/12/2010 (258 weeks ago)
ujii DEA
Florenti
06/12/2010 (258 weeks ago)
Padyshim qe uji DEA eshte me i miri
guest
06/12/2010 (258 weeks ago)
kikaa water is the best..............
dionisi
06/12/2010 (258 weeks ago)
ujin dea e pijm prej se eshte themeluar kjo fabrik dhe nuk e nrrojm per arsyje se eshte me i miri dhe gjithashtu per i dobishem edhe per shendet.
guest
06/12/2010 (258 weeks ago)
`UJI deea assht ma i miiRi se me qatto ngopesh auwehuwhewuewe.:A1 aweuwhewe HJG bee [po pernime o ma i miiRi.♥
Endriti
06/12/2010 (258 weeks ago)
uji DEA eshte i pakrahasueshem dhe i pazevdsushem.
Graniti
06/12/2010 (258 weeks ago)
uji dea eshte uji i cili i permbush te gjitha standarted per uje te pishem,uj te cilin e perdorin edhe nderkombetart qe jane ne kosov,nqs doni te konsumoni uje per te miren e shendetit tuaj, atehere zgjedhni ujin D E A
Flamuri pr
06/12/2010 (258 weeks ago)
Valla me ujin DEA nuk ka, eshte ma i miri deri me tani.
guest
06/11/2010 (259 weeks ago)
UJI DEA eshte ma i miri sipas analizave nderkombtare se krejt organizatat nderkombtare e perdorin Ujin DEA se eshte i vetmi uje qe i permbush standarded per uje te pijshem. Masi krejt KFOR-i e perdorin vetem Ujin DEA aty ka diqka. une Amerikant ikom pa qe veq ujin DEA pe pishin a edhe KFOR-at tjer.
Leave a Comment :
 Enter the text in the image
How to Make Money From Your Website
English |  Español |  Italiano |  Français |  Suomi |  Deutsch |  Português |  Türkçe
العربية |  اردو |  Русский |  ภาษาไทย |  中文 |  한국어 |  日本語
Home  Terms of Use  Examples  Help  Press  About Us 

Copyright (c) 2015 99WIDGETS