99polls.com Hi, Guest [ Log In | Sign Up ]
 
 

Kush mendoni te dale nga shtepia e Big Brother Albania Kete jave??

Created By: vetibizi2
Created Date: 03/27/2009 (321 weeks ago)
Last Voted: 04/05/2014 (58 weeks ago)
No. of Votes: 431
Status: Open
URL:
Embed:
Tags: big, brother, list
  Adelajda
116 Votes (27%)
  Aida
112 Votes (26%)
  Republika
103 Votes (24%)
  Qetsori
100 Votes (23%)
Country Votes %  
AL 170 37.86%
YU 162 36.08%
MK 65 14.48%
GB 9 2%
RS 7 1.56%
BE 5 1.11%
IT 5 1.11%
More

105 Comments

guest
11/19/2012 (130 weeks ago)
jemi ne 2012 qetsori ka kalu tani :D
Charity22Castillo
03/21/2012 (165 weeks ago)
It is cool that people are able to get the loans moreover, this opens new opportunities.
Altina
03/11/2012 (166 weeks ago)
auahuahuah Metii ka me fitu se usht ma i mir edhe e du shumm
guest
03/28/2011 (216 weeks ago)
i honkshit pidhina adelajdes se e ka me lesh
guest
01/24/2011 (225 weeks ago)
une po flas per big brother 4 se sa jam duke e pare dhe nese jeni duke e ndjekur une mendoj qe ky ogreni me neden po luajne nje loje pis a ndersa ermelen,ervinin,ergysin . I kam shume qef nders ermela e ervini luajne nje loje te sinqert
aldona
03/17/2010 (270 weeks ago)
un do te doja te dilte junidaa sepsee nuuk e duuaaa fareee:@:@...kurseeajoo qe m pelqeen muuuaaa eshtee mimozaaa sepsee eshtee shumee e bukuur dhe e ëmbeel te duuaa mimozaaa(K)(K)(K)(K)(K)(K)(K)(K)(K)(K)(K)(K)(L)(L)(L)(L)(L )(L)(L)(K)(K)(K)(K)
emqe
12/09/2009 (284 weeks ago)
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq qqqqqqqqqqmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnddddddd dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd dddddddddddddddddddeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa
agnesa
12/09/2009 (284 weeks ago)
ma hankshi mutin
limqe
12/09/2009 (284 weeks ago)
ka me fitu bjordi se asht ma imiri ne big bradher a po ajo
arbesa
12/09/2009 (284 weeks ago)
o ska me fitu kerkush hehe
손님
10/04/2009 (293 weeks ago)
aida po
x nga kavaja
05/30/2009 (311 weeks ago)
STOP BIG BROTHER
x nga kavaja
05/30/2009 (311 weeks ago)
nk e kuptoj 1 her si i besoni ketyre gjerave si bigbrother.gjera fallso.pa kuptim thjesht injorance e humbje kohe kot.bb nuk duhet ndjekur.eshte nje program qe nuk transmeton as 1 vlere tek njerezit.por vetem fallcifitet.genjeshtra.injorance.vetem shtresa me e ulet e shoqerise mund ta shofe bb.ju faleminderit.
x nga kavaja
05/30/2009 (311 weeks ago)
lat nam injorantet e shofin bb.ato goret ato grat e kqija qe llapin gjith diten.per mu gjith ato qe hyjn ne bb nk jan te zotet e vetes por kerkojn patjeter fame se nk din me lidh as breket e veta.dhe ato qe i shofin ga jash jan njerez me intelekt te ulet.si gjith shqiptaret mooo.i lex rastesisht kto komente te cilat nk shumzohen as me 0.te pa vlera.komente injorantesh.etj.etj hiqni dore nga keto pislliqe e degjenerime se lat nam,ciao
DITA
05/16/2009 (314 weeks ago)
MIRDITA ISHALLA PO LUTEM QE TI FITOJ 70;000 MIJ EURO ESHT SORI OSE ADI SE BJORDI ME ADELEN ISHALLA HIKEN TE DY BASHK SE MA TULLUSUM I KAAM ATA UNE I JAP KOMPLIMENTE PER FYTYR MIMOZES PER SJELLJE DRITANIT DHE LIRITES ME TE KEQINJTE ADELA BJORDI
adi
05/12/2009 (314 weeks ago)
piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiie eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo bre biord se shum kaba je bo
adi
05/12/2009 (314 weeks ago)
o biord osht kat pret mazda e lane e pastrune tu vizllu se pe thojin boll pordhe krejt sari e ki bo
edi
05/12/2009 (314 weeks ago)
o biord kryt si hajvon tu ka bo
dardani
05/12/2009 (314 weeks ago)
o biord ma i pickuni en big bradher je adela ma barbika qi svun hiq si zyshe pa vler e sori me adin kan mi ja qi finalensori je ma i miri tungtung
krriu
05/12/2009 (314 weeks ago)
me qat biordin edhe adelen kukuuuuuuuuuuuuu
GUEST
05/12/2009 (314 weeks ago)
mes gaboni mi kandidu Qetsorin edhe adin se kryt ju ha a moret vesh a jo per biordin boni shka te doni se nuk me pelqen fare hiq aj djal i pickunme gjith at adelajden qi pe fryhet keshe e dashura e Biordit
Donn
05/09/2009 (314 weeks ago)
Une dua te dal arjani sepse ai eshte shume idiot
hoqa e qytetit-prizren
05/09/2009 (314 weeks ago)
dua te largohet sori se nuk me pelqen fare mua me pelqen adela mimoza e bjordidua ti fitoni 70,000 euro tung qaoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc cccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc cccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc cccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc cccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc cccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc cccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc cccccccccccccccccccccccccaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooo
dreri
05/09/2009 (314 weeks ago)
o nanen kush e ka pranu anjesen aty ma tip te bajatshem as ne jet as ne tv skom pa edhe du qe te ekt ma shpej qe eshte e mundur ju lutem votone largimin e anjes
sane
05/09/2009 (314 weeks ago)
me se shumti me pelqen bjordi dhe adela idua shum ju uroj fitoren qetsori eshte mut
die
05/09/2009 (314 weeks ago)
mimoza shum me pelqen sepse esht shum e bukur e menqur adela me pelqen po pak esht gjeloze ju dua shuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmm fitoni ju dyat
nusha
05/09/2009 (314 weeks ago)
dua te dal qetsori sepse ashte shume pa lidhje edhe vetllat e ti shum pom bajn nervoz fitoren e meriton moza por edhe bjordi dhe adela per mu jan shum ok ju dua shume e sidomos ty moza
guest
05/06/2009 (315 weeks ago)
po valla ishalla i sho edhe nihere tu u puth adela me beon
niti
05/02/2009 (315 weeks ago)
une jam niti edhe ka mi fitu 70.000 mos tju vjen inati se jam ma i miri
HAHAHAHAHAM
05/02/2009 (315 weeks ago)
UNE MENDOJ QE PERSONI QE DO TE DAL NGA SHTEPIA E BIGBROTHER2 URGJENT ESHT BJORDI OSE ADELA SE KAN SHPREHJE SHUME TE KEQIA KURSE PERSONI QE KA ME QENDRU NE FINALJE TE BIGBROTHER 2 ESHT SORI DHE MIMOZA ;MIMOZES TE GJITHE JA KAN INATIN POR AJO ESHT KONKURENTE SHUME E FORT
guest
04/26/2009 (316 weeks ago)
un kam deshir te dal junaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
NITA
04/26/2009 (316 weeks ago)
ZOTI I VRAFT KUSH KA VOTU PER ARJONI KA QEN ME I MIR NE BIG BRADHER ME SHUM DASHURI PO THEM ZOTI I VRAFT
aNonIm
04/24/2009 (317 weeks ago)
DO tE DoJa Te DIlTevydeo
hava sheqa
04/24/2009 (317 weeks ago)
o qetsor o laper je ba kohve t fundit
blinera
04/24/2009 (317 weeks ago)
oj mimoz oj rrence thojshe nuk kam shku me askend dojshe me lu me biordin po biordi nuk te formati moj kurv
rinaaaaaaaaaa
04/24/2009 (317 weeks ago)
oarjon muti je ma i keqi ne big brother hahahhahaahahahahahahahahhahhahhahahhahahhahh hhhhha
lena
04/24/2009 (317 weeks ago)
o arjon boll ke lu me femna te ka ardh koha me dal more kurvan
lena
04/24/2009 (317 weeks ago)
o bio ti ke gjetur femren me te bukur ne bot adelen jeni qifti me i bukur ne big brother ju lumt per lojen e juaj
guest
04/24/2009 (317 weeks ago)
oj adelajda ti me bjordin jeni ma te miret un dua qe ju ti fitoni 70000euro ju jen me te miret ne shtepin e big brother ju dua shum
blinera
04/20/2009 (317 weeks ago)
une dua qe te dal dhe juna
blinera
04/20/2009 (317 weeks ago)
junida dua qe te dal
ospite
04/20/2009 (317 weeks ago)
un dua qe te dal junida sepse rrii me biordin
nita
04/19/2009 (317 weeks ago)
deshiroj qe te dal ari sepse nuk me pelqen te rrij me mimozen
Qendressa
04/19/2009 (317 weeks ago)
dua qe te dali JUNA se nuk me pelqen
Qendressa
04/19/2009 (317 weeks ago)
Dua qe kete jave menjeher ta heqni qafe ket Juniden sepse po shkon shum pas Adit dhe nuk e kam qejf fare
not
04/18/2009 (317 weeks ago)
adela bio arjoni mimoza jeni me te mirt
not
04/18/2009 (317 weeks ago)
adela me e mira
not
04/18/2009 (317 weeks ago)
ddddddddddddddddddddddddddddddduuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tttttttttttttttttttttteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaalllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiddddddddddddddd dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
invité
04/18/2009 (317 weeks ago)
biordi je me i miri vazhdo keshtu dhe ndiq keshillat e mamase
albi
04/18/2009 (317 weeks ago)
o zot ishalla del adelajda sepse eshte shum idiote
Doncchh. ,,,, James blunt
04/18/2009 (317 weeks ago)
do doja te dal arjoni esht i pa fytyr dhe e mbron anjezen .
ardoni
04/18/2009 (317 weeks ago)
do te doja te dilte adelajda sepse eshte e pa fytyre
ardoni
04/18/2009 (317 weeks ago)
0 do te doja te dilte adelajda sepse sepse eshte idiote
leku
04/17/2009 (318 weeks ago)
une deshiroj te dal adelajda se e mbro bjordin edh te rri ne shtepi mimoza dhe aid
guest
04/16/2009 (318 weeks ago)
dona une deshiroj te dal arjoni sepse aii e mbron anjezen dhe deshiroj qe te dal nga shtepia e bb.aida mimoza jeni nr 1 vazhdoni keshtu.e puth arbanen fort
albana shengjin
04/16/2009 (318 weeks ago)
adelajda je e papar dhe ato grat e kavajes e keni gabim nuk duhet te ecni me rrealitetin qe ka pas jashte shtepis ajo thjesht po ben diqka qe e kishte bere qdokush ju keni inad se eshte me e mira ne big brother dhe se eshte me e dashura ne shqiperi e duan te gjith adelajda vazhdo keshtu dhe prinderit e saj duhet te krenohen me te skane pse te mbajne inad se eshte goc shum e mir......
ospite
04/16/2009 (318 weeks ago)
votoj qe te dale aida sepse sme pelqen karakteri i saj agresiv
guest
04/12/2009 (318 weeks ago)
Ne jemi disa gra nga kavaja !! Kurr hyri adela ne menduam se eshte me e mira nder te gjithaaa poorr tash me nuk eshte !! Adela ka cen e dashuruar me nje djalee dhe ajo u fejoi te gjithe kavaja e dine kete gje !! Adela mbasi u fejua ajo kur pa se po vazhdon Big brother 2 Albania ajo kishte deshire qe te hyn !! Por prinderit e tyre nuk e lejonin keshtu qe ajo shkoj dhe u rigjistrua pa lejen e prinderve te tyre !! Por shkaku qe hyri ne Big Brother ishin parate !! Te gjithe kavaja e dine se Adela eshte mesuese me shkolle !! Porr sekretin veten mua ma tregoi se i fejuari i saj e beri mesuese me te njohur !! Ajo ka cene ndre kurvat me te medha ne kavaje, Ajo dilte me lloj lloj meshkuj dhe kur u kthente ne ora 4 te mengjesit !! Ajo ka inat ndaj Aides mirepo Aida eshte me e mira ndre te gjitha ne Big brother !! Ju lutem mos ja keni intai Aides sepse ajo eshte nje yll bote per te gjithe kavajen !! Mire u pafshiim !! Ishalla fiton sa me shpejte Aida sepse e meriton fitoren (L)!!
guest
04/12/2009 (318 weeks ago)
Ne jemi disa gra nga kavaja !! Kurr hyri adela ne menduam se eshte me e mira nder te gjithaaa poorr tash me nuk eshte !! Adela ka cen e dashuruar me nje djalee dhe ajo u fejoi te gjithe kavaja e dine kete gje !! Adela mbasi u fejua ajo kur pa se po vazhdon Big brother 2 Albania ajo kishte deshire qe te hyn !! Por prinderit e tyre nuk e lejonin keshtu qe ajo shkoj dhe u rigjistrua pa lejen e prinderve te tyre !! Por shkaku qe hyri ne Big Brother ishin parate !! Te gjithe kavaja e dine se Adela eshte mesuese me shkolle !! Porr sekretin veten mua ma tregoi se i fejuari i saj e beri mesuese me te njohur !! Ajo ka cene ndre kurvat me te medha ne kavaje, Ajo dilte me lloj lloj meshkuj dhe kur u kthente ne ora 4 te mengjesit !! Ajo ka inat ndaj Aides mirepo Aida eshte me e mira ndre te gjitha ne Big brother !! Ju lutem mos ja keni intai Aides sepse ajo eshte nje yll bote per te gjithe kavajen !! Mire u pafshiim !! Ishalla fiton sa me shpejte Aida sepse e meriton fitoren (L)!!
nora
04/12/2009 (318 weeks ago)
adelajda dua te dal sepe e sht shummmmmmmmmmmmmmmm e keqe dhe lazdravet
denisa
04/12/2009 (318 weeks ago)
aida je ma e mira veq vazhdo ta kan lakmi krejt hahahaahahahahahhahah tung qao aida je ma e mira
haha
04/12/2009 (318 weeks ago)
aida sepse esht k...
guest
04/12/2009 (318 weeks ago)
as qe duhet te eleminohet aida por duhet qetesori dhe zysha
guest
04/12/2009 (318 weeks ago)
pasi qe aida qenka me shume fytyra besoj qe je edhe ti . aida eshte me e zgjuara,edhe meso te shkruash goce
konuk
04/11/2009 (318 weeks ago)
dritani duhet te dal
linda mitro
04/09/2009 (319 weeks ago)
mimoza je am e mira veq vazhdo
barbi
04/09/2009 (319 weeks ago)
Dritani duhet te dalë sepse imiton Arbrin e vjetshëm. do të bëjë si i mençur. Kishte të drejtë snajperi
guest
04/07/2009 (319 weeks ago)
MA E MIRA OSHT MOZA EDHE HALLALL I KOFT QFAR VESHJE POE BON A EVQ EDHE ADLEA POE DHE AIDA PO EDHE ANINI KISS EDHE ANJEZA DUHET ET DAL NGA BB ALANIA PATJTER SE NUK OSHT NJERI I MIR
hahhahha
04/07/2009 (319 weeks ago)
ej dua te dal qetsori s enuk me pelqen fare si tip
x-personja
04/07/2009 (319 weeks ago)
hej arion je shum i bukur veq vaxhdo
LINDONA SIHANA
04/07/2009 (319 weeks ago)
ARJON JE SHUM I BUKUR DHE SIMPATIK VEC VAZHDO KESHTU OKIIIIIIIII JE NR 1 TE DUA ARJON SHUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMM.
alma
04/07/2009 (319 weeks ago)
hej arionin e dojn rinesa dhe syarta e duam shummmmmmmmmm kisssss ARIONIIIIIIIII,MIMOZA jeni nr1 tung bukuroshja e bigut tung bukuroshi i bigut o arion me kalle bre ooooooooooooooooo edhe une te dua o bukurosh dhe bukuroshe.
syarta
04/07/2009 (319 weeks ago)
arjoni mua me pelqen shum gjithashtu edhe mimoza shum i dua te dyt okiiiiiiiii.
guest
04/07/2009 (319 weeks ago)
oooooooooo arjonin se ndrroj as bjrd as hamam sen sndrroj okiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
guest
04/07/2009 (319 weeks ago)
arjon me pelqen shummm dhe ishalla fiton ti e i mer 700000 e.te dua shummmmmmmmmmmm.
guest
04/07/2009 (319 weeks ago)
oooooooooooooo arjon na kalle krejt bre gjithashtu edhe mioza .KISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS JU DUA SHUMMMMMMMMM ARJON.
guest
04/07/2009 (319 weeks ago)
arjoni dhe mimoza jeni shum te bukur ne bigbrodher . ARJONIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.
ospite
04/07/2009 (319 weeks ago)
o zot ishalla del aida se ma ka shpifur,sa personalitete ka valle ajo femer bjordi dhe adela jeni shume te mire
guest
04/07/2009 (319 weeks ago)
adela puthe bjordin ne buze sepse vetem ashtu ju duaaaaaaaaaaa
BARDHA
04/07/2009 (319 weeks ago)
adela&bjordi,jeni me te miret fare,une per vete ndjehem shume mire kur ju shikoj,ska gje qe ziheni nganjeher pasi keshtu dashuria bohet me e bukur,E GJITHE LEZHA ESHT ME JU,JU PUTH FOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORT,
donaa
04/06/2009 (319 weeks ago)
hey ishall del republika se u ban bajet
guest
04/06/2009 (319 weeks ago)
un themse duhet te eliminohet aida
guest
04/05/2009 (319 weeks ago)
ishalla zotit del aida ce sun e shof me ne shtepin e bb nuk ben show..ajo nuk din tjeter gje vetem te ziet adelajda dhe bjordi jeni me te miret u dua shum
bjordi-adelajda , arjon-mimoza
04/05/2009 (319 weeks ago)
auuu kete jav kam qef te dal anjeza sepse rri shum afer arjonit dhe ma xhelozon mimozen time bjordi - adelajda kisss me i love you you are my loving ju dua shum : adelajda:je me e bukrura ne big brother dhe te dua shum mimoza:te dua shum sepse je idhulli im je shoqja me e ngusht e adelajdes bjordi:je shum i mirrrrrr kur riii me adelajden kenaqemmmm vazdho pusthe edhe ma adelajden prej meje heheh qetsor: edhe ti je shum kandidati i fort deh qesharakk arjon:shum i heshet ije amo pse be srrejn me mimozen be moooooooo po mrejn me at budalle anjeza tej ene e don mimozen edehe ajo te don hahhhehehhe ok me mimozen tet shofi
guest
04/04/2009 (319 weeks ago)
un mendoj te dal adela se meriton te jet mbrenda shtepis big brother
jeta
04/04/2009 (319 weeks ago)
adelajda do te me pelqente qe te dilet ajo nuk e meriton dashurin e bjeordit
elona
04/04/2009 (319 weeks ago)
republika osht tip shum palidhje dhe smuj me duru hiq .kur te shoh big brother e ndrroj programin kur te shoh bikenn.
quest
04/04/2009 (319 weeks ago)
Une dua te dale Republika sepse nuk eshte aktive ne asnje debat dhe s`me pelqen fakti qe eshte arrogante.Ndersa Aida e meriton te rrije sepse eshte nje kandidate e forte poashtu edhe Adelajda.Qetsori shpresoj qe te dale ne nominim edhe javen e ardhshme dhe te dale sa me shpejt sepse mendja i rri vetem tek 70.000 euro.
loqki
04/04/2009 (320 weeks ago)
ola dua te dal aida
guest
04/04/2009 (320 weeks ago)
drhdyh
guest
04/04/2009 (320 weeks ago)
un deshiroj ta hek adelajden aiden republiken mimozen arjonin
niti
04/04/2009 (320 weeks ago)
sme pelqen aspak aida duha ta hek
niti
04/04/2009 (320 weeks ago)
une mendoj qe do te dal aida ose adelajda sepse me hyjn ne nerva nuk mund ti duroj edhe qetsori nuk me pelqen sepse mendon se esht konkurenti me i fort dhe qe do ti fitoj 70,000 euro mimoza nuk pershtatet me asken
guest
04/04/2009 (320 weeks ago)
mendoj se mund te dale republika ose aida!
kdkdkdkdkkd
04/04/2009 (320 weeks ago)
aida dil menjeher pa fjale
guest
04/03/2009 (320 weeks ago)
do doja shume te dilte ajo bika se beri si shtrige kur e nominoj ani
anja
04/03/2009 (320 weeks ago)
edhe qetsori nuk kisha pat qef te rri aii le te dal a adela eshte shum e mirr
anja
04/03/2009 (320 weeks ago)
ah une kisha pat qef te dal bika se di qka ka desht ajo atyy se
vesa
04/03/2009 (320 weeks ago)
oooo ishalla del ja aida ja bika sun i duroj jane kot FARE bika fol me th ndersa aides i duket vetja konkurrente e forte e sun e duroj hiq se me asnjerin konkurrent nuk ka lidhej te mira apo miqesi per sorin do te thoja se eshte konkurrent i forte por shum dinak per ADELAJDEN DO TI THOJE TE GJITHA GJERAT E MIRA QE EKZISTOJNE TEPER E BUKUR SHUM TRUP TE MIR SHUM KONKURRENTE E FORTE I DESHIROJ SUKSESE ISHALLA FITON SEPSE I MERITON 70.000 EURO BJORDI&ADELA ME TE BUKURIT (MIMOZA KATASTROF SBAN ME NEJT VEQ NE PASQYRE OJ QIKO SKI ARDH PER BUKURI NE BIG BROTHER PSE SKI SHKU MA MIRE NE SPEKTAKLE BUKURIE KOT FAREEEE A DIN ME FOL TI A JO SI MOS ME PAS SHKOLL BRE KUSH TKA LAN ME HI MAS PARI TY U KAN DASHT ME TE RRE DIKUSH MOS ME TE LAN ME EKZISTU NE BOTE SE SKE VLERAAAAAAA ASPAKKK )
vesa
04/03/2009 (320 weeks ago)
ishalla del aida
elda
04/02/2009 (320 weeks ago)
une dua te dal aida sepse i fyen te gjithe sidomos adelen sipas mendimit tim do te thote aida
biondina
04/01/2009 (320 weeks ago)
duet me dal bika se ska qar bon me atyyy kot fare eshten
guest
04/01/2009 (320 weeks ago)
dua te dal qetesori sepse i provokon te gjithe
guest
03/31/2009 (320 weeks ago)
do te me pelqente te dilte aida sepse eshte e shume fytyra
guest
03/30/2009 (320 weeks ago)
dua te dali qetsori se eshte mashtrues
Leave a Comment :
 Enter the text in the image
How to Make Money From Your Website
English |  Español |  Italiano |  Français |  Suomi |  Deutsch |  Português |  Türkçe
العربية |  اردو |  Русский |  ภาษาไทย |  中文 |  한국어 |  日本語
Home  Terms of Use  Examples  Help  Press  About Us 

Copyright (c) 2015 99WIDGETS