99polls.com Hi, Guest [ Log In | Sign Up ]
 
 

Kush mendoni te dale nga shtepia e Big Brother Albania Kete jave??

Created By: vetibizi2
Created Date: 03/29/2009 (321 weeks ago)
Last Voted: 03/22/2014 (61 weeks ago)
No. of Votes: 276
Status: Open
URL:
Embed:
Tags: asdasd
  Adelajda
59 Votes (21%)
  Aida
65 Votes (24%)
  Qetsori
59 Votes (21%)
  Republika
93 Votes (34%)
Country Votes %  
AL 107 38.77%
YU 90 32.61%
MK 41 14.86%
US 8 2.9%
CH 8 2.9%
IT 4 1.45%
GB 3 1.09%
More

30 Comments

guest
04/10/2010 (267 weeks ago)
dritani eshte 1 ok me i miri aty
maite
03/06/2010 (272 weeks ago)
per mua te dale kush te dale.
luljeta
02/19/2010 (274 weeks ago)
GeZuAr PaVaRsIn E KOSOVESSSSSSSSSS
lorika
02/19/2010 (274 weeks ago)
te dua mimoza je ma e mira vazhdo
nadaaaa
02/19/2010 (274 weeks ago)
nadaaaa
02/19/2010 (274 weeks ago)
mimoza je ma e miraaa tung klm shummmm
kamela
02/01/2010 (277 weeks ago)
une dua qe kete jave nga bigu dua qe te dale valentina sepse nuk jep aq sa duhet ne shtepine me te famshme
tina
09/28/2009 (295 weeks ago)
dua te del mozaaaaaaaaaaaaaaa ketjav se eshte ma e keqja
ゲスト
09/28/2009 (295 weeks ago)
dua te dal mozaaaaaaaaaaa nga shtepia hahahahahha
lona
05/03/2009 (316 weeks ago)
une nuk dua te dal arjoniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dhe bjordiiiiiiiiiiiiiiiiii se ata jan me te miret dhe nje fjal e kam anjezaaaaaaaaaaaaaa te mos dal mimozaaaaaaaaa te mos dal kurse adela poooooooooooooooooooooo
*******>>>
05/02/2009 (316 weeks ago)
unë këtë javë dua çë të largohet nga shtëpia me e famshme e shqiperisë (ANJEZA).....
meli
04/28/2009 (317 weeks ago)
adela je kot na e turperove qytetin
guest
04/18/2009 (318 weeks ago)
e duaa shum mozen dhe nuk deshiroj qe te del nga kjo loj ju lutem mos e hekni sepse eshte ma e mira de ma e bukura dhe i them qe te del adela sepse nuk me pelqen dhe nuk eshte e mir per loj mimoza do ta fitoj lojen e dua shum shum shum
guest
04/15/2009 (319 weeks ago)
aida
guest
04/15/2009 (319 weeks ago)
dritani asht me i keqi ti sje per aty mor dritan sepse adela do te qendroje me bjordin dhe jo me ty sepse ajo e di qe ti je koti
guest
04/15/2009 (319 weeks ago)
aida
guest
04/15/2009 (319 weeks ago)
jashte aida bjordi mos u merzite sepse ti do fitosh sepse je me i mire ne big brother albania 2
guest
04/15/2009 (319 weeks ago)
bjordi me i miri ne bote jashte aida bjordi and adela me te miret ju dua shume $$$$$$$$$$$$$$$$$$
guest
04/15/2009 (319 weeks ago)
une dua me dal aida ose qesori edhe duta qe big brother ta fitoje biordiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ose adelaaaaaaaaaaaa por me shume bjordi asht me i mire
guest
04/15/2009 (319 weeks ago)
mozaaaaaaaaaaaaaa ma e mira
guest
04/15/2009 (319 weeks ago)
ishalla sdel askush se te gjith te mir jan mimozes ja ha zemren
guest
04/14/2009 (319 weeks ago)
nxirrni me vrap aidennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
ertisa
04/13/2009 (319 weeks ago)
hey po nxirrini keta te rinjte sa na i shpifet ! un dua te dale kete jave aida se nuk ka ca te jape me kot e mbani
lola
04/12/2009 (319 weeks ago)
Une e i dua aiden,arjonin dhe sorin keshtu qe deshiroje qe te largohet adelajda edhe pse eshte e mirel
guest
04/11/2009 (319 weeks ago)
une e dua shume aiden dua te dal vetem bika
guest
04/11/2009 (319 weeks ago)
nita, dua te dal ari
guest
04/11/2009 (319 weeks ago)
une dua te dal nga shtepia ari me i keqi
gusi
04/08/2009 (320 weeks ago)
ndfnjgdflnkgnkrnfdmimozaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkknddddddddddddddddddddddddddddddd dddddkda,,,................................. ............................................ ............................................ ............................................ ............................................ .......dbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbhapsir sjdbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbjjjjjbdddddddddddddd dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd dddddddddddddddddddddddddddddbdddddddddddddd dddddddddddddddddddddddddddddddddddddbjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjadddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd ddddddddddddddddaddddddddddddddddddddbjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjqebbbbbbbbbbbbdjskbdksb
gusi
04/08/2009 (320 weeks ago)
sori
leta
04/08/2009 (320 weeks ago)
une dua qe kete jave te dal nga shtepija e famshme ne shqipri big brodher alania anjesa arsyeja sepse nuk me pilqen sjellja e saj dhe biseda me te tjert dhe nuk din ta mbaj veten e saj ashtu si te tjerat vajza ajo mendo se eshte me e mira nga te gjitha pra une do te doja me gjith qefin tim qe kete jav te dilte anjeza
Leave a Comment :
 Enter the text in the image
How to Make Money From Your Website
English |  Español |  Italiano |  Français |  Suomi |  Deutsch |  Português |  Türkçe
العربية |  اردو |  Русский |  ภาษาไทย |  中文 |  한국어 |  日本語
Home  Terms of Use  Examples  Help  Press  About Us 

Copyright (c) 2015 99WIDGETS